Möt lärare

Kontakta lärare

Efternamn

Förnamn

Mailadress

Afshin

Teimouri

afshin.teimouri@vaggeryd.se

Amir

Cikota

amir.cikota@vaggeryd.se

Anette

Pallander

anette.pallander@vaggeryd.se

Anna

Lilja

anna.lilja@vaggeryd.se

Anna

Nero Nordmark

anna.neronordmark@vaggeryd.se

Anna

Thure Kavian

anna.thure-kavian@vaggeryd.se

Anne

Ekwurtzel

anne.ekwurtzel@vaggeryd.se

Birgitta

Eriksson

birgitta.eriksson@vaggeryd.se

Bodil

Westergaard

bodil.westergaard@vaggeryd.se

Carola

Karlsson

carola.karlsson@vaggeryd.se

Christina

Ståhl

christina.stahl@vaggeryd.se

Christine

Gustafsson

christine.gustafsson@vaggeryd.se

Eivi

Björn

eivi.bjorn@vaggeryd.se

Elisabeth

Eriksson

elisabeth.eriksson@vaggeryd.se

Emelie

Svensson (Föräldraledig)

emelie.svensson@vaggeryd.se

Erica

Gunnarsson Kibowa

erica.gunnarsson-kibowa@vaggeryd.se

Eva

Spångberg

eva.spangberg@vaggeryd.se

Gilberto

Hernandez Garmendia

gilberto.hernandez@vaggeryd.se

Gunnar

Hermansson

gunnar.hermansson@vaggeryd.se

Helene

Karlsmo

helene.karlsmo@vaggeryd.se

Ing-Britt

Djup

ing-britt.djup@vaggeryd.se

Jacob

Karlsson

jacob.karlsson@vaggeryd.se

Jakob

Rydh

jakob.ryd@vaggeryd.se

Jennie-Ann

Granberg-Hillergård

jennie-ann.granberg-hillergard@vaggeryd.se

Jesper

Skantz

jesper.skantz@vaggeryd.se

Johan

Mattsson-Mårn

johan.mattssonmarn@vaggeryd.se

Johan

Thelander

johan.thelander@vaggeryd.se

Jonah

Kibirige

jonah.kibirige@vaggeryd.se

Karin

Kvick

karin.kvick@vaggeryd.se

Karin

Jacobsson

karin.jacobsson@vaggeryd.se

Kerstin

Elfgaard Boberg

kerstin.elfgaard-boberg@vaggeryd.se

Kjell

Ericsson

kjell.ericsson@vaggeryd.se

Kjell

Frick

kjell.frick@vaggeryd.se

Lidia

Liljeqvist

lidia.liljeqvist@vaggeryd.se

Lizbeth

Keblanz

lizbeth.keblanz@vaggeryd.se

Magnus

Ekström

magnus.ekstrom@vaggeryd.se

Magnus

Malmström

magnus.malmstrom@vaggeryd.se

Marcus

Rombo

marcus.rombo@vaggeryd.se

Margaretha

Lavesson

margaretha.lavesson@vaggeryd.se

Marianne

Eliasson

marianne.eliasson@vaggeryd.se

Marija

Zdjelar

marija.zdjelar@vaggeryd.se

Mattias

Bokinge

mattias.bokinge@vaggeryd.se

Mattias

Lindqvist Toftgård

mattias.lindqvist@vaggeryd.se

Mirjam

Kinderbäck

mirjam.kinderback@vaggeryd.se

Nawal

Abdul

nawal.abdul@vaggeryd.se

Olaf

Hustadt

olaf.hustadt@vaggeryd.se

Peter

Johansson

peter.johansson@vaggeryd.se

Raymond

Pettersson

raymond.pettersson@vaggeryd.se

Robert

Carlsson

robert.carlsson@vaggeryd.se

Rolf

Claesson

rolf.claesson@vaggeryd.se

Sakineh

Mohammad-H-Zadeh

mohammad-h-zadeh.sakineh@vaggeryd.se

Sara

Rydberg

sara.rydberg@vaggeryd.se

Shafae

Hassen Hussen

shafae.hassenhussen@vaggeryd.se

Sven Eric

Johansson

sven-eric.johansson@vaggeryd.se

Tony

Karlstedt

tony.karlstedt@vaggeryd.se

Viktor

Petersson

viktor.petersson@vaggeryd.se

 

 

 


Fenix Kultur- och Kunskapscentrum
Verner Malmstens Väg 1, Vaggeryd
Box 180, 567 24 Vaggeryd

Telefon 0393-67 87 00

fenix@vaggeryd.se

Dela |
Fenix - ett gymnasium för framtiden med en av världens bäst utformade lärmiljöer. Vaggeryd - årets UF kommun 2010. Internationalisering - vänskolor i åtta länder.